Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2012' Jeep Compass

€7,700
5 foto
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Jeep Compass 2.4 ,super gjendje, me impjant gazi , te sapo montuar super cilesor me 5 vjet garanci,makina me 200 mij klm origjinale, super Gjendje, ne kte çmim perfshihet dhe dogana, makina ndodhet ne tirane. ————————————————————————————— Rav 4 x5 x6 x7 bmw audi lancia Toyota nissan Mitsubishi mercedes Daihatsu porche opel ford fiat ferrari honda Hyundai alfa

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Prill 2022