Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Jeep Cherokee

€12,000
2012' Jeep Cherokee photo #1
2012' Jeep Cherokee photo #2
2012' Jeep Cherokee photo #3
2012' Jeep Cherokee photo #4
2012' Jeep Cherokee photo #5
2012' Jeep Cherokee photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit më parë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 300000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

JeeP Cherokee
Prodhimi 2014
Motori2.0 Naftë
Ngjyra Blu
Kambio manuale
Komanda në timon
Pilot Automatik
Auto Hold ( fiket në trafik )
Sensor Parkimi ( para dhe mbrapa )
Kondicioner
Navigator
Aux
CD
USB
Bluetooth
Makina është nĂ« gjĂ«ndje shumĂ« tĂ« mirĂ« e gatshme pĂ«r çdo lloj prove.

Support Ukraine