Gjeni Makinat 

Makinat në Pogradec

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Mercedes-Benz C 220

  €5,200

  2006' Mercedes-Benz C 220

  I skaduar8 Korrik 2019, Pogradec

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  SHITET MERCEDES BENZ C 220 MANUAL VITI 2006 SUPER GJENDJE DOGANE E PAGUAR PER ME TEPER NR +355 69 587 6565 

  Shto te të preferuarat

 • €6,800

  2006' Mercedes-Benz E 220

  I skaduar3 Korrik 2019, Pogradec

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  SHITET MERCEDES E 220 VITI 2006 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUM TE MIR .DOGAN TE PAGUAR. I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE. SENSOR ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Alfa Romeo Alfa 166

  €1,500

  2003' Alfa Romeo Alfa 166

  I skaduar18 Qershor 2019, Pogradec

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  E ndroj me makin me te vogel ...letrat I kan mbaruar ..me ndrim ka cmim tjeter ..makin shum e shpejt dhe nuk ka asnje problem 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Citroen C5

  €7,500

  2011' Citroen C5

  I skaduar7 Qershor 2019, Pogradec

  Naftë 160000 km  Automatike  E bardhë 

  Makina eshte gjendje perfekte ana vizuale edhe teknike ngjyre bardhe kristaline full opsion si navi,sedilje me ngrohje,sensor parkimi,sensor shiu,drita xenon,sensor dritash majtas djathtas posht lart, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Mercedes-Benz C-Class

  €14,000

  2013' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar6 Qershor 2019, Pogradec

  4000 cc, Benzinë 14000 km  Automatike  E zezë 

  Mercedes-Benz c--250--Benzin Motorr 1.8 204KW- Viti Prodhimit 2013,ka dale ne shitje ne 2014 i sapo ardhur i pershtatshem dhe per GAZ 100%,(me sherbime te sapo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz C-Class

  €3,400

  2001' Mercedes-Benz C-Class

  I skaduar12 Maj 2019, Pogradec

  2200 cc, Naftë 230000 km  Automatike  Blu 

  Shitet makina ne gjendje shume te mire, me sherbime te kryera sipas kohes se rekomanduar. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Audi A6

  €7,700

  2009' Audi A6

  I skaduar10 Maj 2019, Pogradec

  Naftë 190000 km  Automatike  

  a6 fulllll 200km 2009 fullllllllllllllll start stop mundesi nderimi diskutohet cmimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz E-Class

  €2,999

  2001' Mercedes-Benz E-Class

  I skaduar3 Maj 2019, Pogradec

  2700 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  Gri 

  Ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove . pak e diskutueshme . shitet per arsye mosperdorimi. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Mercedes-Benz ML 270

  €3,700

  2002' Mercedes-Benz ML 270

  I skaduar12 Prill 2019, Pogradec

  Naftë 250000 km  Automatike  

  -Ml 270 Cdi,,,,,-VitProdhim;2001-2002,,,,,-Makina Posedon Kto Opsione Si;-Kambio Automat(+/-),Tapiceri Lekur E Zez Shum E Paster,Sedilje Elektrike,Pasqyra Elektrike/Me Sinjale,Navi Origjinal,Fener Mjegulle/Me Lupa,Drita Xenon,Xhama T Zinj,Hapje-Mbyllje Qendrore,Goma Te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz E 200

  €3,400

  2001' Mercedes-Benz E 200

  I skaduar2 Prill 2019, Pogradec

  Naftë 250000 km  Mekanike  E zezë 

  Mersedes E200 cdi avangard lok Amg manual në gjëndje të mirë navigator me ekran të madh sallon lëkure sherbimet e bëra cmimi diskutohet pasi të ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj