Gjeni Makinat 

Makinat në Pogradec

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Toyota Auris

  €5,600

  2010' Toyota Auris

  6 Gusht 2020, Pogradec

  Naftë 150000 km  Automatike  

  POGRADEC 0694559992 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volkswagen Polo

  €4,600

  2011' Volkswagen Polo

  3 Gusht 2020, Pogradec

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 150000 km  Mekanike  E zezë 

  CMIMI 4600€ PAK I DISKUTUESHEM 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz 320

  €9,500

  2008' Mercedes-Benz 320

  29 Korrik 2020, Pogradec

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Chevrolet Aveo

  €2,200

  2009' Chevrolet Aveo

  29 Qershor 2020, Pogradec

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 250000 km  Mekanike  

  -Chevrolet Aveo 1.2 Benzin&Gaz,,,VitProdhim;2009,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Manuale(5+R),Sallon Lecke Te Paster,Xhama/Pasqyra Elektrike,Hapje-Mbylle Qendrore Me Pult,2 Celsa,Cd/Aux/Radio,Kondicioner,,,,-Makina Eshte E Ardhur Nga Italia/Gati Per Targa,,,-Makina Eshte Ne … 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Smart Forfour

  €3,500

  2005' Smart Forfour

  29 Qershor 2020, Pogradec

  Naftë 20000 km  Automatike  

  -Smart For Four 1.5 Cdi,,,,-VitProdhim;2005,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Automat/Robotike,,,,Sallon Lecke Te Paster,Xhama Elektrike,Komanda Ne Timon,Cd/Aux/Radio,Abs,Airbag,Fener Me Lupa,Kondicioner,,,,-Makina Eshte Ne Gjendje Te Mir Motorrike/Xhenerike Ashtu Dhe … 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' BMW 330

  €8,000

  2006' BMW 330

  28 Qershor 2020, Pogradec

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 300000 km  Mekanike  E zezë 

  -Bmw E90 330i/256HP Benzin&Gaz,,,,-VitProdhim;2006,,,-Makina Posedon Opsione Si;-Kambio Manuale(6+R),Sallon Lekure E Zeze Shum E Paster,Sedilje Me Ngrohje,Pasqyra/Xhama Elektrike, Start&Stop,2 Celsa Origjinal/Liber Sherbimesh,Cd-Player/Usb/Bluetooth/Aux,Drita Bi-Xenon,Fener Light Intelligent,Xhama Te … 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' BMW 120

  €3,800

  2006' BMW 120

  27 Qershor 2020, Pogradec

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  -Bmw 120-D/Diesel,,,,-VitProdhim;2006,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Manuale(6+R),Sallon Lecke Te Paster,Ndezje/Start-Stop,Sedilje Me Ngrohje,Xhama/Pasqyra Elektrike,Fener Mjegulle,Cd,Esp,Kondicioner,Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult,2 Celsa Perkates,Disqe Alumini R16,,,,-Makina Eshte E Ardhur Nga … 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz E 220

  €5,000

  2005' Mercedes-Benz E 220

  26 Qershor 2020, Pogradec

  Naftë  Mekanike  

  -Mercedes-Benz E220 Cdi(Motorr I Zi) Model W211 Elegance,,,,-VitProdhim;12/2004,,,,-Makina Posedon Kto Opsione Si;-Kambio Manuale(6+R),Sallon Lekure E Zeze Shum Te Paster,Sedilje Elektrike/Fryrje-Cfryrje/Ngrohje, Sensor Parkimi/Shiu,Limitator Shpejtesie,SBC Hold(Frenim Automatik … 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz C 320

  €8,700

  2008' Mercedes-Benz C 320

  25 Qershor 2020, Pogradec

  Naftë 250000 km  Automatike  

  -Mercedes-Benz C-Class Avantgarde 320 Cdi(224Hp)/Pa Taks Luksi Model W204,,,,,-VitProdhim;Fund 2007,,,,-Makina Posedon Kto Opsione Si;-Kambio Automat 7G/Tronik,Sallon Gjysem Lekur Gjysem Leck Shum Te Paster,Sedilje/Xhama/Pasqyra Elektrike/,Navi Madh/Audio/Mp3/Usb/Bluetooth/Komanda … 

  Shto te të preferuarat

 • €19,000

  2009' BMW X6

  25 Qershor 2020, Pogradec

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  -Bmw X6 3.5D(286 Hp) BiTurbo XDrive .....-VitProdhim;Fund 2008,,,-Makina Posedon Opsione Si;-Kambio Automat/Opsion Sport,Sallon Individual Pane,Kroskot Me Qepje Individual ,Sedilje Comfort Para-Mbrapa Me Ngrohje/Ftohje/Memorie/Perthyerje/Masazh,Kelyes Go(Hapet-Mbyllet/Ndizet Pa … 

  Shto te të preferuarat