Gjeni Makinat 

Makinat në Librazhd

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Ford Galaxy

  €2,800

  2003' Ford Galaxy

  2 Shtator 2019, Librazhd

  Naftë 20000 km  Mekanike  E kuqe 

  Shitet Ford Galaxy 1.9 TDI(3 te kuqe) viti 2003 6+1 vende kamio manuale 6 marshe me klima letra te paguara per 1 vit gjendje shum ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Audi A8

  €5,500

  2007' Audi A8

  I skaduar13 Dhjetor 2018, Librazhd

  6000 cc, Naftë 2000 km  Automatike  Gri 

  Makina shitet ose nderrohet mw me te vogel 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz C 270

  €3,400

  2003' Mercedes-Benz C 270

  I skaduar21 Nëntor 2018, Librazhd

  Naftë 20000 km  Mekanike  E zezë 

  Mercedes Benz 270 cdi c klas Avangard, e sapo ardhur, me te gjitha letrat deri shtator 2019. shume e paster si brenda dhe jashte,lekur totale, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Opel Corsa

  €2,000

  2001' Opel Corsa

  I skaduar4 Shtator 2018, Librazhd

  1200 cc, Benzinë 173000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte e mirmbajtur ne gjendje te mir dhe me servis te plot . Xhami ne krahun e shoferit ka problem I duhet nje kapse ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz A-Class

  €1,800

  2001' Mercedes-Benz A-Class

  I skaduar27 Prill 2018, Librazhd

  4000 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  Shitet per arsye mos perdorimi makina esht ne gjendje te mir te paguara te gjitha der ne 20 shkurt te 2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Ford Focus

  €2,200

  2004' Ford Focus

  I skaduar26 Dhjetor 2017, Librazhd

  1800 cc, Naftë 245000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Alfa Romeo Alfa 156

  €2,000

  2004' Alfa Romeo Alfa 156

  I skaduar26 Nëntor 2017, Librazhd

  1900 cc, Naftë 210000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz ML-Class

  €8,000

  2007' Mercedes-Benz ML-Class

  I skaduar26 Tetor 2017, Librazhd

  300 cc, Naftë  Automatike  E zezë 

  Makina shitet per arsye mos perdorimi.eshte perdorur shum pak kohë ne shqiperi,mund të kontaktoni në Whtsapp,ose Viber 0685933834 

  Shto te të preferuarat

 • 1997' Ford Ka

  €800

  1997' Ford Ka

  I skaduar17 Shtator 2017, Librazhd

  1300 cc, Benzinë  Mekanike  E kuqe 

  Okazion per pak ditet.Makina eshte ne gjendje shume te mire pune. motorrin sapo ja kam nderruar. 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Polo

  €1,300

  1999' Volkswagen Polo

  I skaduar17 Gusht 2017, Librazhd

  1400 cc, Benzinë  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, siguracioni (kasko)vjetor, edhe kualidimi sapo eshte bere. SHITET PER ARSYE EMIGRIMI\r\nPer momentin jetoj ne Perrenjas Librazhd. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj