Gjeni Makinat 

Makinat në Kurbin

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Nissan Navara

  €10,000

  2007' Nissan Navara

  11 Shkurt 2020, Kurbin

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Nissan Navara 2.5 me naft,viti 2007,me letra te paguara per nje vit, sallon ngjyre kafe e erret lekur,xhama te zi origjinal,karikator cd,hapje siper,sedilje me ngrohje,goma ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz C 200

  €5,200

  2007' Mercedes-Benz C 200

  10 Shkurt 2020, Kurbin

  Naftë 190000 km  Automatike  

  C klas,modeli sport edition,motori200 cdi,viti 2007,205 mije kilometra,kambio automatike,makina eshte me dogane te paguar dhe e sapoardhur nga italia,e pa perdorur ne shqiperi,te gjitha sherbimet ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz E 220

  €5,000

  2004' Mercedes-Benz E 220

  10 Shkurt 2020, Kurbin

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  E klas 220 cdi,viti 2004,EURO 4 ,237 mije km origjinale,kambio atomatike,kamera parkimi,baxho xhami,pilot automatik,makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar, makina eshte ne gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Toyota Rav 4

  €10,800

  2010' Toyota Rav 4

  9 Shkurt 2020, Kurbin

  Naftë 150000 km  Automatike  E bardhë 

  Toyota Rav4 ,158 mije km origjinale,me dogane te paguar,motor 2.2 nafte,ngjyre e bardhe perla,viti 2010,kambio automatike,sensore parkimi,navigator,xhama te zi origjinal,marshe ne timon,pilot automatik,sedilje gjysem lekure ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Mercedes-Benz C 220

  €2,800

  1999' Mercedes-Benz C 220

  I skaduar21 Nëntor 2019, Kurbin

  Naftë 25000 km  Automatike  

  Shitet c klas w 202 motor 220 cdi kamio automatike letrat deri ne tetor 2020 ne gjendje shum te mir qmimi pak i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Opel Astra

  €1,500

  1999' Opel Astra

  I skaduar12 Prill 2019, Kurbin

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  shitet opel astra 1.7 naft pomp mekanike injator mekanik, me letra te rregullta shitet per arsye personale cmimi 1500€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Audi A6

  €1,000

  2001' Audi A6

  I skaduar11 Prill 2019, Kurbin

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  shitet audi a6 motorr 2.5 kamio manuale ne gjendje pune letra te mbaruara ne dhjetor 2018, cmimi 1000€ 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Volkswagen Golf

  €160

  1999' Volkswagen Golf

  I skaduar18 Janar 2019, Kurbin

  1900 cc, Naftë 196000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Opel Zafira

  €1,700

  2002' Opel Zafira

  I skaduar16 Maj 2018, Kurbin

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  Makina shitet ose nderrohet Ne gjendje te mir i kane mbaruar letrat 6+1 me dy sendile ne bagazh qe palosen. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Volkswagen Sharan

  €5,200

  2009' Volkswagen Sharan

  I skaduar22 Mars 2018, Kurbin

  2000 cc, Naftë 227000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike kilometrat origjinale te vetat sistem frenimi ESP sensore parkimi teper ekonomike dhe eficente e mbajtur per merak per ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj