Gjeni Makinat 

Makinat në Kurbin

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Audi Q7

  €10,900

  2010' Audi Q7

  25 Shtator 2020, Kurbin

  Naftë 140000 km  Automatike  

  Tel: 0693234740 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' BMW 745

  €7,500

  2007' BMW 745

  31 Korrik 2020, Kurbin

  Naftë  Automatike  E zezë 

  pranojm dhe nderrim 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz C 220

  €5,300

  2006' Mercedes-Benz C 220

  I skaduar13 Prill 2020, Kurbin

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  C klas 220 cdi,viti 2006,kambio automatike,176 mije km,version sport edition,navigator,feneret xeno,larje feneresh,sedilje me ngrohje.makina esht ne gjendje perfekte,gati vetem per targa.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz C 220

  €5,300

  2006' Mercedes-Benz C 220

  I skaduar13 Prill 2020, Kurbin

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  C klas 220 cdi,viti 2006,kambio automatike,176 mije km,version sport edition,navigator,feneret xeno,larje feneresh,sedilje me ngrohje.makina esht ne gjendje perfekte,gati vetem per targa.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz C 220

  €5,300

  2006' Mercedes-Benz C 220

  I skaduar13 Prill 2020, Kurbin

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  C klas 220 cdi,viti 2006,kambio automatike,176 mije km,version sport edition,navigator,feneret xeno,larje feneresh,sedilje me ngrohje.makina esht ne gjendje perfekte,gati vetem per targa.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz C 220

  €5,300

  2006' Mercedes-Benz C 220

  I skaduar12 Prill 2020, Kurbin

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  C klass 220 cdi,kambio automatike,viti 2006,feneret xeno,navigator,sedilje me ngrohje,larje feneresh,pilot automatik,goma te reja,makina eshe e sapoardhur me dogane te paguar,gati vetem per targa,super gjendje 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Mercedes-Benz C 220

  €9,000

  2010' Mercedes-Benz C 220

  I skaduar10 Prill 2020, Kurbin

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Makina eshte me dogane te paguar,me 193 mije km,kambio automatike, pilot automatik,sensore parkimi,navigator i madh,makina nuk ka nevoje per asnje sherbim,eshte gati vetem per targa.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Mercedes-Benz C 220

  €13,200

  2012' Mercedes-Benz C 220

  I skaduar10 Prill 2020, Kurbin

  Naftë 130000 km  Automatike  E zezë 

  C klas 220 cdi,132 mije km origjinale me liber sherbimesh,kambio automatike,sensore parkimi,navigator,sedilje me ngrohje +elektrike,EURO 5,goma te reja continental, makina eshte me dogane te paguar … 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Nissan Navara

  €10,000

  2007' Nissan Navara

  I skaduar11 Shkurt 2020, Kurbin

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Nissan Navara 2.5 me naft,viti 2007,me letra te paguara per nje vit, sallon ngjyre kafe e erret lekur,xhama te zi origjinal,karikator cd,hapje siper,sedilje me ngrohje,goma … 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz C 200

  €5,200

  2007' Mercedes-Benz C 200

  I skaduar10 Shkurt 2020, Kurbin

  Naftë 190000 km  Automatike  

  C klas,modeli sport edition,motori200 cdi,viti 2007,205 mije kilometra,kambio automatike,makina eshte me dogane te paguar dhe e sapoardhur nga italia,e pa perdorur ne shqiperi,te gjitha sherbimet … 

  Shto te të preferuarat