Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' BMW 530

€5,500
2007' BMW 530 photo #1
2007' BMW 530 photo #2
2007' BMW 530 photo #3
2007' BMW 530 photo #4
2007' BMW 530 photo #5
2007' BMW 530 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 3 javë më parë
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 35000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

3.0 Nafte Automatike modeli facelift LCI
XDrive (4x4)
Xhama te zi
Taksat deri ne mars 2024
Sensor parkimi para dhe mbrapa
Cruise Control Sensor shiu Aux DVD
Mundesi nderrimi

Support Ukraine