Gjeni Makinat 

Hyundai

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Hyundai Terracan

  €5,000

  2003' Hyundai Terracan

  I skaduar15 Gusht 2017, Durrës

  2900 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  

  Makines jan bere te gjitha sherbimet 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Hyundai Tucson

  €6,500

  2005' Hyundai Tucson

  I skaduar28 Korrik 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 185000 km  Automatike  Gri 

  Ne gjendje shume te mire ,185000 km origjinale me liber sherbimesh,2.0 nafte,kamio automatike 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Hyundai Sante Fe

  €22,000

  2012' Hyundai Sante Fe

  I skaduar21 Korrik 2017, Tiranë

  2200 cc, Benzinë 105000 km  Automatike  E zezë 

  Ne gjendje perfekte ,extra full,105000 km origjinale me liber sherbimesh,sedilje lekure elektronike dhe me memorie,sedilje me ngrohje para dhe mbrapa te pasagjeri,navigator me tac,dvd,aux,usb,xeno bixeno,me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Hyundai Lantra

  €12,000

  2012' Hyundai Lantra

  I skaduar9 Korrik 2017, Tiranë

  200 cc, Naftë 142000 km  Automatike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Shitet per arsyeje emigrimi ka rreth 1 muaj qe eshte e mbyllur ne garazh. Eshte me siguracion per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Terracan

  €4,300

  2006' Hyundai Terracan

  I skaduar8 Korrik 2017, Lushnjë

  1600 cc, Naftë 240000 km  Mekanike  

  Makina ka ardhur nga Italia me dogan te paguar gati per targa makina ne gjendje te bera te tera gjerat ne itali me liber sherbimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Hyundai i10

  €3,500

  2008' Hyundai i10

  I skaduar6 Korrik 2017, Tiranë

  1200 cc, Benzinë  Automatike  

  Okazion!Makina eshte perdorur nga nje person. Eshte e vitit 2008 por ka dale ne rruge ne 2010. Eshte ne gjendje te shkelqyer, me karta te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Hyundai Coupe

  €2,500

  1999' Hyundai Coupe

  I skaduar5 Korrik 2017, Berat

  1600 cc, Benzinë 154000 km  Mekanike  E zezë 

  BENZINE/GAZ 1.6 16V. FULL MUSIC,KONDICIONER,4 ABS,DISJE 15 ALUMIN,SALLON ME SHIN,NGJYRRE E ZEZE,ALARM,LETRA TE PRERA DER 2018.JANE BERE TE GJITHA SHERBIMET. 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Hyundai Sante Fe

  €7,500

  2007' Hyundai Sante Fe

  I skaduar14 Qershor 2017, Tiranë

  2200 cc, Naftë 165000 km  Mekanike  Gri 

  Hyundai Santa Fe, CRDI 2.2. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe mekanike. Me sherbime te kryera tek Hyundai Dealer Albania. Dokumetacion perkates. Kilometra te ... 

  Shto te të preferuarat

 • €9,500

  2004' Hyundai Terracan

  I skaduar14 Qershor 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë 31000 km  Automatike  

  Hyundai Terracan for sale 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Hyundai Terracan

  €8,500

  2004' Hyundai Terracan

  I skaduar14 Qershor 2017, Tiranë

  2900 cc, Naftë 45000 km  Automatike  

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE.\r\nmE DOKUMENTA TE RREGULLTA. e ZHDOGANUAR DHE E KOLAUDUAR DERI NE GUSHT 2017. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj