2014' Hyundai i40 photo #1
2014' Hyundai i40 photo #2
2014' Hyundai i40 photo #3
2014' Hyundai i40 photo #4
2014' Hyundai i40 photo #5
2014' Hyundai i40 photo #6
6 foto

2014' Hyundai i40

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,000
Publikuar 4 Korrik 2024ID: vVySNT

Information from the owner

Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2014' Hyundai i40

✅Start/stop
✅Keyless go
✅Auto Hold
✅Kambio Automatike (leva ne timon)
✅Klima me 2 zona
✅Sensore parkimi para dhe mbrapa
✅Kamera Parkimi
✅Sistem Eco
✅Sedilje me Ngrohje para dhe mbrapa
✅Sedilje te pasme me ngrohje
✅Navigator Origjinal me Touchscreen, bluetooth, usb,aux,karte memorie
✅Pasqyra elektrike me sinjale dhe me palosje
✅Fenere Led qe kthehen sipas timonit
✅Stopa te pasem led
✅Xhama te zinj me leje
Makina eshte e sa po targuar dhe perfekte ne llojin e saj

Support Ukraine