Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Hyundai i20

€3,900
2009' Hyundai i20 photo #1
2009' Hyundai i20 photo #2
2009' Hyundai i20 photo #3
2009' Hyundai i20 photo #4
2009' Hyundai i20 photo #5
2009' Hyundai i20 photo #6
6 foto
I skaduar
10 muaj, 1 javë më parë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

HYUNDAI i20 1.4 CRDI NAFT,VITI 2009,ME KONDICIONER,KOMPJUTER BORDI,KOMANDA NE TIMON,SERDILJE ME NGROHJE, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,GANXHE RIMORKIMI,E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR,NE GJENDJE SHUME TE MIRE

Support Ukraine