Shto te të preferuarat

2014' Hyundai Accent

€6,120
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2014 Hyundai Accent në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 95000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Viti : 2014 Karburanti : Nafte 1.6 Transmisioni : Automatik Kilometra : 99000 Kamera parkimitDokumentat (Siguracion, Kolaudim, Taksa) deri me 23.07.2020.Ekran me touch, mbyllje qendrore, xhamat 4 elektrik, shume ekonomike ne konsum.Makina eshte ne gjendje shume te mire si xhenerike dhe vizuale. Me fature TVSH per subjektet e interesuar. Cmimi 6120 euro i diskutueshem.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 26 Mars 2020
Shiteni Makinën Tuaj