Gjeni Makinat 

Ford

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1990' Ford Transit

  €2,200

  1990' Ford Transit

  23 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  

  Shitet rulot ford tranzit nafte motorr 2.5 gjendje shum te mire motorrike gjenerike. 4 gomat e reja. Dokumentat i kan mbaruar tani. Cmimi 2220 euro ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford C-Max

  €3,900

  2006' Ford C-Max

  22 Tetor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 180000 km  Mekanike  E gjelbër 

  FORD C-MAX 1.6 BENZIN - GAZ VITI 2006 SWISS AUTO E ARDHUR NGA ZVICRA ME LIBER SHERBIMESH DHE ME IMPIANT GAZI TE RI ME DY ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford Fusion

  €3,000

  2008' Ford Fusion

  20 Tetor 2019, Vlorë

  1400 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  Shitet ford fusion ne gjendje te shkelqyer nga jasht dhe brenda . Kondicioneri , motori dhe pjeset xhenerike ne super gjendje . Shitet se nuk ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Ford Focus

  Të diskutueshme

  2002' Ford Focus

  20 Tetor 2019, Vlorë

  1600 cc, Benzinë  Mekanike  Gri 

  E shesi per arsyje mose poredrimi 

  Shto te të preferuarat

 • €3,000

  2006' Ford Fiesta

  20 Tetor 2019, Lushnjë

  Naftë 250000 km  Mekanike  E zezë 

  Ford fista 1.6 nafte S viti 2006 kamio manuale 5 marshe gjendje sh te mir 0699581777 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Fiesta

  €2,500

  2006' Ford Fiesta

  18 Tetor 2019, Durrës

  Benzinë 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Ford Fiesta 1.4 Benzine Viti 2006 sapo ardhur nga zvicrra me dogane te paguar gati per targim Cd Aux condicioner Cmimi 2500€ i Diskutushem Me ... 

  Shto te të preferuarat

 • €9,500

  2009' Ford Kuga

  17 Tetor 2019, Fier

  Naftë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  Ford #Kuga #TITANIUM #CROM 2.0 Naft #viti #2009 #Çmimi 9500 euro Kamio manuale Klimatronic fenere Xeno origjinale ABS 8 airbag Radio cd original MP3 AUX ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Ford Galaxy

  €11,000

  2012' Ford Galaxy

  17 Tetor 2019, Elbasan

  Naftë 25000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Ford Galaksi viti 2012 2.2nafte . Makina eshte ne super gjendje . Kjo lloje makine eshte e veçante ne llojin e saje. E pershtatshme ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Ford Focus

  €2,200

  2004' Ford Focus

  17 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  -MOTORR 1.8 TDCI SUPER EKONOMIKE -VITI 2004-2005 -CLIMA -KAMBIO MANUALE 5 MARSHE -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -DRITA ANTI MJEGULL -KOMPJUTER BORDI -KOMANDA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford Focus

  €3,599

  2007' Ford Focus

  17 Tetor 2019, Fier

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Shitet Ford Focus 1,6 TDCI Klimatronik Manual 5-Marsha Radio-CD xhama dhe pasqyra elektrike sedilje me ngrohje ESP ASR ABS disqe alumini 18 me goma te ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj