Gjeni Makinat 

Ford

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2011' Ford Kuga

  €10,500

  2011' Ford Kuga

  17 Qershor 2020, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  

  ME DOGAN TE PAGUAR.ME TRE CELSA ..NE GJENDJE SHUM TE MIR ..CFAR DO LLOJ PROVE OSE KONTROLLI NGA ANA JUAJ 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford Maverick

  €4,700

  2007' Ford Maverick

  14 Qershor 2020, Tiranë

  Benzinë 160000 km  Mekanike  E zezë 

  GOMA TE REJA GJENDJE PERFEKTE 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford Focus

  €2,900

  2006' Ford Focus

  13 Qershor 2020, Vlorë

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  E sapo ardhur ne gjendje shum te mire letrat per nje vit te paguara cmimi i diskutushem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford Focus

  €3,450

  2007' Ford Focus

  12 Qershor 2020, Tiranë

  1700 cc, Naftë 160000 km  Mekanike  Gri 

  kolauduar deri janar 2022, me portabagazh, portapako jepet dhurate, gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ford C-Max

  €2,600

  2006' Ford C-Max

  10 Qershor 2020, Durrës

  Benzinë 15000 km  Mekanike  

  Cmimi 2600 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford Fiesta

  €3,000

  2007' Ford Fiesta

  9 Qershor 2020, Fier

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Ford Fiesta 1.4TDCiI sapoardhur nga ItaliaMe dogane te paguarViti 2007Xhama te zinj origjinalGoma te rejaTitaniumNe gjendje perfekteGati per targa 

  Shto te të preferuarat

 • €1,600

  2001' Ford Focus

  9 Qershor 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  SHITET FORD FOCUS 1753cc NAFTE TDDI SUPER EKONOMIK KONSUM 4.5L PER 100KM INJATORE POMPE NAFTE MEKANIKE LETRA TE PAGUME DERI MARS 2021 SHERBIME TE SAPO ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford Ranger

  €7,800

  2007' Ford Ranger

  9 Qershor 2020, Fier

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  Ford Ranger 4x4 ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike! 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Ford Focus

  €4,200

  2008' Ford Focus

  8 Qershor 2020, Fier

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  -Ford Focus 1.6TDCi-I sapoardhur nga Italia-Me dogane te paguar-Viti 2008-216000 km-Cdo sherbim i ber ne kohe -Kit faze i sapondrruar-Goma te reja Hankok-Gati per targa 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Ford C-Max

  €3,400

  2004' Ford C-Max

  8 Qershor 2020, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  

  Cmimi 3400 euro 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj