Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Ford Tourneo

€4,400
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

FORD TURNEO CONECT 1.8 NAFT VITI 2011
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA
ME DOGAN TE PAGUAR
ME KONDICIONER, XHAMA TE ZI ORIGINAL
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
GJENDJE PERFEKTE

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Dhjetor 2022
Support Ukraine