Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Ford Tourneo

€5,300
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

FORD TURNEO CONECT 1.8 NAFT VITI 2011
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA
ME DOGAN TE PAGUAR
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
XHAMA TE ZI ORIGINAL
NGJYRE E BARDH E VESHUR ME LETER ADEZIV E CILA MUND TE HIQET
GJENDJE PERFEKTE GATI PER TARGA

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Janar 2023
Support Ukraine