2013' Ford S-Max photo #1
2013' Ford S-Max photo #2
2013' Ford S-Max photo #3
2013' Ford S-Max photo #4
2013' Ford S-Max photo #5
2013' Ford S-Max photo #6
6 foto

2013' Ford S-Max

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,200
Publikuar 12 Qershor 2024ID: 8RhgJb

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2013' Ford S-Max

Tapiceri shume e paster dhe e pagervishtur,
Taksa siguracion kolaudim deri ne Nentor 2024,
Vaj Filtra Ferrota te saponderruara,
Gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe vizuale,
Prerja e RE - Facelift 2013,
Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim!
Motorr 2.0 Turbo Nafte me 163 Kuaj Fuqi shume i shpejte dhe ekonomik njekoheisht,
Xhama Elektrik dhe te ZINJ nga fabrika ndersa xhami perpara me nuance,
Sensor Parkimi Para-Mbrapa,
Fenere Bi-Xenon Automatik me lupa LED me orientim sipas kthesave dhe fenere mjegulle LED,
Sedilje Lekure Ortopedike me fryrje dhe palosje,
Klimatronik Bi-Zonale me Filter Karboni,
4+1 ne Leje qarkullimi por makina ka dhe dy sedilje shtese ne bagazh,
Mbulese bagazhi qe te mos duken gjerat brenda,
Disqe 17" me Goma Pirelli 4-Stinet 90%,
Pilot Automatik,
Sistem Audio Premium me 10 Bokse dhe lidhje Bluetooth, CD, AUX,
2 Celesa Keyless - Makina hapet dhe mbyllet vetem me nje prekje te dorezes,
Timon Elektrik me komanda dhe ulje-ngritje,
ESP - Anti rreshkitje,
Ndezje me Buton Start&Stop,
Pasqyra Elektrike me Palosje dhe Sinjale te integruara,
Kompjuter Bordi,
Mbeshtetese Krahu lekure,
Fshirese me sensor automatik,
Nuk nderrohet!!

Support Ukraine