Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Ford S-Max

€6,800
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

shitet ford s max 2011 me targa letra e sapotarguar kambio automat me dogan ne gjendje super 5+2 gjendja super km 192. mij klimatromik bizona pasqyra me palosje dhe drit sensore shiu xhami me refleks i par xhamat mbrapa te xhinj origjinal sendilet gjys lekur gjys lecke me levizje butona motorri dhe eco dhe fast disqr 17 gomat 80% pireli dritat led origjinale sensore parkingu origjinale navigator tel dvd origjinale cdo gje extra full shitet nuk NDRROHET cmimi 6800€

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 2 Dhjetor 2022
Support Ukraine