Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Ford S-Max

€5,300
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Ford S-Max
Viti 2009
Kambio automatike
Motorr 2.0 nafte
209.300 km
Sensore parkimi
Xhamat elektrike
Xhamat e zi nga fabrika
Pasqyrat elektrike dhe me palosje
Disqe alumini 17 me goma te reja
Klima bizonale
Pilot automatik
Vaj filtra te sapo bera
OKAZION PER PAK DITE
Makina eshte ne super gjendje. Motorr kambio ne gjendje perfekte.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Dhjetor 2022
Support Ukraine