Shto te të preferuarat

2007' Ford S-Max

€4,665
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Ford S-Max në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Mikrobus
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shitet makina ne gjendje super te shkeqyer,kilometra 229 000,motorr 1.8 nafte,7 vende,taksa siguracion deri ne fund MAJI 2021, TITANIUM SHKALLA ME E LARTE E PRODHIMIT FORDIT,shum e paster si llamarin dhe tapiceri,cdo gje origjinale te FORDIT,KONTROLLIN mund ta beni ne cdo mekanik te sigurte tuajin,kondinsioner funksional TOP ne 8 zonasensor parkimi,gjama elektik dhe te erret pasqyra elektrike,2 celesa mbyllje qendrore,sistem alarmi xhipies,goma te reja,ska nevoje per asnje sherbim,etj.....

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Tetor 2020