Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Ford S-Max

€6,900
2007' Ford S-Max photo #1
2007' Ford S-Max photo #2
2007' Ford S-Max photo #3
2007' Ford S-Max photo #4
2007' Ford S-Max photo #5
2007' Ford S-Max photo #6
6 foto
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Vetem shitet !! Makina sapo ka ardhur nga gjermani eshte super gjendje . Sapo eshte targuar dhe esht bere sherbimi vaj filtra dhe volant freksion kitt i Ri !! Ka 201mij klm te vetat origjinale . Sendilje me ngrofje , 7 vendesh ,hapje mbyllje me pult ,komanda ne timon ,sensor parkimi para mbrapa,tavan panoramik ,3sisteme ecje comfort normal sport ,2 celsa origjinal ,xhama te zinj origjinal fabrike,ka dhe perde origjinale ,navi fabrike ..eshte fulll !!!Nuk ka nevoj per asgje !!! Cmimi 6900 pak i diskutushem nga afer !!!

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 29 Prill 2023
Support Ukraine