Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2009' Ford Ranger

€7,950
6 foto
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makina eshte ne gjendje te mir teknike dhe inxhinerike

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 17 Prill 2022