2009' Ford Mondeo photo #1
2009' Ford Mondeo photo #2
2009' Ford Mondeo photo #3
2009' Ford Mondeo photo #4
2009' Ford Mondeo photo #5
2009' Ford Mondeo photo #6
6 foto

2009' Ford Mondeo

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,700
Publikuar 28 Mars 2024ID: RiMHzF

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2009' Ford Mondeo

Marka: ford
🗯Modeli: mondeo
📆Viti Prodhimit: 2009
🖲Kambio: automat
🛢Karburanti: 2.0 naft
📍Vendodhja: vlore
🌐letra te sapo prera per 1 vit
📝Informacione Shtese: ford mondeo2.0 naft automat viti 2009 shume ekonomike, Makina eshte ne gjendje te mir.sherbimet e bera, letrat te sapo prera ne dt 24 nentor ...4 goma ne gjendje te mir .kondicioner ok.radio cd .4 xhama elektrik makina esht e paster brenda dhe jasht
🛑cmimi 4300€ shum pak i diskutushem

Support Ukraine