2008' Ford Mondeo photo #1
2008' Ford Mondeo photo #2
2008' Ford Mondeo photo #3
2008' Ford Mondeo photo #4
2008' Ford Mondeo photo #5
2008' Ford Mondeo photo #6
6 foto

2008' Ford Mondeo

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,200
Publikuar 11 Prill 2024ID: Jygx8g

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Ford Mondeo

Ford monde.viti.2008.2.0.Benzine.Gaz.
Makina esh importuar nga zvicra.🇨🇭
E paster si mren dhe nga jasht.
Sensor para dhe mbrapa .
Tapiceri lekure me kamosh ne mes.
Sendilet me ngrohje .
Disje alumini .2.chelsa.
Shitet dhe ndrrohet 🚙
Cmimi.5200.€.i diskutushem

Support Ukraine