2016' Ford Kuga photo #1
2016' Ford Kuga photo #2
2016' Ford Kuga photo #3
2016' Ford Kuga photo #4
2016' Ford Kuga photo #5
2016' Ford Kuga photo #6
6 foto

2016' Ford Kuga

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€13,500
Publikuar 17 Qershor 2024ID: ibopQ9

Information from the owner

Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2016' Ford Kuga

Shiten 2 Ford Kuga Viti 2016 Nafte 2.0 Shume Ekonomike me dogane te Paguar Dhe sherbime te bera ne gjendje Perfekte Kambio Automatike Full Opsione
Cmim per makine vijon 13.500 Euro serisht i diskutushem

Tirane

Support Ukraine