2014' Ford Kuga photo #1
2014' Ford Kuga photo #2
2014' Ford Kuga photo #3
2014' Ford Kuga photo #4
2014' Ford Kuga photo #5
2014' Ford Kuga photo #6
6 foto

2014' Ford Kuga

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,999
Publikuar 23 Mars 2024ID: ngMHyb

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Komente të shitësit rreth 2014' Ford Kuga

*FORD KUGA 2.0 TDCI INDIVIDUAL TITANIUM,,,,,,,,,,ST-LINE DESIGNO
*FULL OPSIONAL DESIGNO
*VITI 2014
*4x4
*FENER FULL LED INTELLIGENT
*KAMERA
*EURO 6
*SYSTEM START/STOP
*FABRIKE ST PACKET & BODYKIT
*Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC
*SPEED LIMIT ASSIST
*LANE KEEP ASSIST ( MAKINA QENDRON BRENDA KORSISE, TRONDIT TIMONIN)
-BLIND SPOT ASSIST(TREKENDESHAT NE PASQYRE ⚠)
*ATTENTION ASSIST
*DISTRONIC PLUS (Sistem inteligjent i kontrollit te makines nga aksidentet)
*AUTO HOLD
*KEYLESS GO PACKET( HAPJE, MBYLLJE DHE NDEZJE ME GISHT)
*DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH
*TELEFON
*SISTEM AUDIO SONY
*Tapiceri INDIVIDUAL ST-LINE SPORTPAKET LEKURE NAPE “DESIGNO” E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise,
*DRITA AMBJENTALE
*SEDILJET ME NGROHJE PARA + MEMORY
*KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
*SENSORE PARKIMI FORD Origjinale ( PARA & MBRAPA)+ KAMERA
*SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
*XHAMA TE ZINJ ORIGJINIALE
*VETPARKING
*XHAMAT FOTOCHROMATIC
*Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic+ Palosje
*FENERE FULL LED BI-XENON ORIGJINAL INTELLIGENT LED& ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT+ Larje Feneresh
*Disqe Alumini 18 inches
*Goma 90% te Veres + 4 Goma Dimri 100%
*❌ Shenim ❌ Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike Perfekte Me gjith Serviset e Bera Rregullisht ne Serviset e Autorizuara Ford Ne Zvicer . Per Ate Qe Po Kerkon Ford Kuga Pa
te Lyer Pa te Lare e Sajuar dhe Mbi Gjitha Me Kilometra 129.000 Origjinale Me Garanci Prej Verteti Jo Llafe Koti 😉 Transparenca 100% Foto Vidjo ne Momentin e Blerjes ne Zvicer Dhe Mberritjes ne Durres . Dogan e Paguar me Vlere 2500€ Gati Per Targim te Ri : Per Me Teper đŸ“Č Cmimi 12999€ ❌Nuk Bej Ndrrime❌

Support Ukraine