Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Ford Kuga

€12,500
2014' Ford Kuga photo #1
2014' Ford Kuga photo #2
2014' Ford Kuga photo #3
3 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

- Shitet Ford Kuga viti 09/2014.
- Makina ka 123 mij km origjinale me liber sherbimi. Cdo sherbim i regjistruar ne liber.
- KA KALUAR KOLAUDIMIN ZVICERAN NE JANAR 2023.
-Servisi i fundit ne zvicer ne maj 2023.
-Cdo sherbim dhe km i dokumentuar ne liber sherbimi
- Eshte blere tek individ ne zvicer, dhe ka cdo gje origjinale.
- Nuk ka pasur kurre aksident, as goditje te vogla
-Foto dhe video në momentin e blerjes në Zvicër
- Kambio automatike, sherbime te kryera si dhe nderrimi i vajit
- Motorri ne gjendje perfekte si i ri
- Goma te reja me disqe 17 inch
- Sendile gjysem rrobe gjysem lekure
- Sistem inteligjent AWD me te gjitha gomat aktive.
- Shume e paster si makine dhe nuk eshte pire duhan.
- Hapje ndezje keyless
- Drita fshirese automatike
- Xhama te zinj origjinal
Cmimi perfshin Targa dhe dokumente shqiptare; taksa deri ne shtator 2024, Kolaudim deri ne 2025 dhe siguracion deri ne shtator 2024.

Support Ukraine