2013' Ford Kuga photo #1
2013' Ford Kuga photo #2
2013' Ford Kuga photo #3
2013' Ford Kuga photo #4
2013' Ford Kuga photo #5
2013' Ford Kuga photo #6
6 foto

2013' Ford Kuga

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€11,700
Publikuar 18 Maj 2024ID: X1UE4M

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Ford Kuga

SHITET 🇨🇭FORD KUGA 2013 (ZVICREE) 4x4 AWD
Ford Kuga 4x4
- 2.0 Nafte
- 214000 km (me liber sherbimesh originale)
- Viti 2013
- Kambio Automatike
- Keyless Go Start/stop
- Driving mode selection
- Komanda ne Timon funksionale
- Computer Board
- Limitator shpejtesie, pilot automatik
- Paddle shifts F1 (marshe ne timon)
- Interior Full Lekure shume e paster
- Sendilje Elektrike + Memorje + Ngrohje
- Klima AC Automatike bi-zone
- Pasqyra elektrike + mbyllje elektrike
- Bagazhi mbyllie me buton
- Ford Navigation System
- Audio fm/am, bluetooth, aux, Cd reader me 6 cd CarPlay, etj (me komanda funksionale)
- Sensor shiu, dritash automatike
- Fenere bixeno + led (me levizje automatike sipas terrenit) dhe stopa full led
- Cornering lights (dritat e mjegulles ndizen ne moment kthimi matas ose djathta)
- Sensor parkimi + Camera Assist
- Parking assist (vetparkim automatik)
- Auto Hold + frena dore
- Xhamat e zinj original
- Disqe Ford 17" originale me goma te reja Michelin 100%
- Makina eshte e sapo ardhur nga Zvicra, full nga pjesa e ekstrave me dogan te paguar gati per targa, ne gjendje perfekte xhenerike motorrike, estetike.
- Сmiki 11.700 Euro

Support Ukraine