Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Ford Kuga

€10,200
2012' Ford Kuga photo #1
2012' Ford Kuga photo #2
2012' Ford Kuga photo #3
2012' Ford Kuga photo #4
2012' Ford Kuga photo #5
2012' Ford Kuga photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

📂Marka:FORD🇨🇭🇨🇭🇨🇭
📂 Modeli : KUGA 4X4 TITANIUM
📂Kambio : AUTOMAT
📂 VITI: 2012
📂 Kilometra: 170.000 origjinale (Origjinale me garanci+ liber sherbimesh )
📂Cmimi :€i diskutushem DOGANA e paguar) GATI PER TARGA .
Cel:0684990999
-MOTORR 2.0 TDCI (NAFTE SUPER EKONOMIKE)
-KAMBJO AUTOMATIKE
-TITANIUM INDIVIDUAL
-SENDILJE LEKURE+ALCANTARA ME NGROHJE
-SENSOR PARKIMI (PARA DHE PAS)
-STOPA FULL LED
-KEY LESS GO (HAPET ME CELES N XHEP)
-SENSOR PARKIMI + KAMERA
-KLIMA BIZONALE (SHOFERI + PASAGJERI + PASAGJERET MBRAPA)
-SENSOR DRITASH
-SENSOR SHIU
-GANXH + KRIK + GOME REZERV
-2 CELESA
-MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA (VAJ FILTRA FERROTA GOMA TE REJA ) . E TARGUAR PARA 6 MUAJSH PERDOR VETEM NGA 1 PERSON . NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE XHENERIKE PO ASHTU DHE ESTETIKE !

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 2 Tetor 2023
Support Ukraine