2012' Ford Kuga photo #1
2012' Ford Kuga photo #2
2012' Ford Kuga photo #3
2012' Ford Kuga photo #4
2012' Ford Kuga photo #5
5 foto

2012' Ford Kuga

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,200
Publikuar 22 Qershor 2024ID: ZHYsOf

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2012' Ford Kuga

Shitet Ford Kuga 2.0 nafte kambio manuale ne gjendje perfekte me 197 mij km e sapo importuar nga Zvicra.
Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra gomina etj.
Letrat e sapo bera deri ne Maj 2025 dhe kolaudim Maj 2026
Gjendje perfekte motorrike,estetike dhe xhenerike.

Support Ukraine