2012' Ford Kuga photo #1
2012' Ford Kuga photo #2
2012' Ford Kuga photo #3
2012' Ford Kuga photo #4
2012' Ford Kuga photo #5
2012' Ford Kuga photo #6
6 foto

2012' Ford Kuga

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,300
Publikuar 22 Mars 2024ID: PTvmeW

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Ford Kuga

Ford Kuga ST Titanium Individual
📂 2.5T Benzine Motorr Volvo
📂 Viti 2012
📂 Kambio Automatike
📂 240.000 Km Me Liber Servisi te Certifikuara
📁AWD 4X4
📂 Xhama Te Zi
📂 Klimatronic
📂 1 Pronar nga 0 Km deri Tani
📂 Pilot automatik
📂 Ksenon+ Biksenon
📂 Komanda ne timon
📁 Sensor Dritash
📁 Radio CD+Blututh+Aux
📁Zeze Perla Me Reflekse
📁 Kamera Parkingu+Sensor Para Mbrapa
📁 Feneret Inteligjent
📂 Tapiceri Bezhe Individuale Napa me Qepje
📁 Sensor shiu 📁Disqe 19 me Reflektim Goma Vere+4 Goma Dimri
- [ ] ℹ️ Makina eshte ne super gjendje estetike xhenerike dhe motorrike. Behet 100% me Gaz Duke Filluar nga 600€
Cmimi 10300€ me Dogan te Pagur Gati Per Targim te ri Sapo Ardhur nga Zvicera 🇨🇭Per me Teper 📲 ❌Nuk Bej Ndrrim❌

Support Ukraine