Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Ford Kuga

€7,600
2011' Ford Kuga photo #1
2011' Ford Kuga photo #2
2011' Ford Kuga photo #3
3 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Ford Kuga, prodhuar ne maj 2011
-Motorr 2.0 nafte modeli i ri me 163 kuaj fuqi
-Kambio automatike jo robotike me 6 marsha
-Versioni AWD me sistem 4x4 inteligjent aktiv gjithe kohes, por qe harxhon pak
-Makina ka 242.000 km, edhe vazhdon te perdoret. Kilometrat jane origjinale.
-Letrat jane te paguara per 1 vit te gjitha deri ne qershor 2024, kolaudimi deri ne 2025.
-Goma 4 stinet ne gjendje shume te mire
-Versioni Titanium S
-Sendile lekure me ngrohje dhe levizje eletrike, te mirembajtura dhe sapo pastruar tapiceria
-Limitator shpejtesie dhe cruise control
-Komanda ne timon dhe vokale
- Klima me 2 zona
- Navigator origjinal i Ford
- Bagazhi me hapje me 2 pozicione
-Sistem audio Sony shume cilesor, Aux, Cd
-Xhama te zinj origjinal nga fabrika jo te veshur me qese
-Ka 3 celsa
-Keyless go, hapet dhe ndizet pa perdorur celsin mjafton ta kesh ne xhep
-Buton start/stop per fikje ndezje
-Te gjitha sistemet e sigurise se Ford, Abs, Esp, 10 Airbag
-Disqe origjinal Ford 18 inch
-Drita dhe fshirese xhami automatike
-Makina eshte e mirembajtur, megjithate ka gjera te vogla estetike nga perdorimi ne qytet
-Cmimi eshte i padiskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 26 Shtator 2023
Support Ukraine