Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Ford Kuga

€8,999
2011' Ford Kuga photo #1
2011' Ford Kuga photo #2
2011' Ford Kuga photo #3
2011' Ford Kuga photo #4
2011' Ford Kuga photo #5
2011' Ford Kuga photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Ford Kuga motorr 2.0 Nafte Modeli Titanium Kambio automat 4×4 Navit te Madhe me Tache me kamer mbrapa sensore parkim ndezje me buton starti sallon rrobe dhe meshin sedilje me ngrohje goma te reja viti 2011 xhama te zinj xhama pasqyra elektrike me dy celsa makina eshte ne gjendje shume te mire ...flm

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 21 Mars 2023
Support Ukraine