Shto te të preferuarat

2011' Ford Kuga

€10,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2011 Ford Kuga në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

-Shitet Ford Kuga 4X4 2.0 Diesel,,,-VitProdhim;2011/2012,,,,,-Makina Posedon Opsione Si;-Kambio Automat/TipTronik,Sallon Gjysem Lekur/Rrobe Shum Te Paster,Sedilje Me Ngrohje,Sensor Parkimi/Drite/Shiu,KlimaTronik,Navigator (Radio/Cd/Aux/Bluetooth/Usb),Pilot Automatic,Tavan Panoramik Komplet,Ndezje(Start&Stop),Komanda Ne Timon,Xhama/Pasqyra Elektrike,Xhama Te Zinj Origjinal Etj,,,-Sherbimet Te Gjitha Te Bera,,,,-Makina Eshte Ne Gjendje Super Si;Motorrike,Xhenerike Ashtu Dhe Estetike,,,,-Nuk Ndrrohet/-Cmimi I Diskutueshem!!!!!!

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 25 Prill 2021