Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Ford Kuga

€9,900
2010' Ford Kuga photo #1
2010' Ford Kuga photo #2
2 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭3 mbështetëse koke të pasme🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Rripat e sigurimit me 3 pika në të gjitha sediljet
ABS dhe TCS
Radio/CD AUDIO 6000
Airbag: shoferi dhe pasagjeri i përparmë
Airbag: Airbag anësor për shoferin dhe pasagjerin e përparmë
Airbag: Airbag për kokën e dritares
Me lëvizje të përhershme me të gjitha rrotat
Disqe aluminit
Ndriçimi i ambientit
Ndihma e frenimit
Pasqyrat e jashtme djathtas dhe majtas me rrezistence per tharjen e avullit dhe të rregullueshm xhamat e zinj origjinal fabrike
Sinjalet e kthesës në pasqyrat e jashtme
Ndriçimi i dyshemesë në pasqyrat e jashtme
Kompjuter në bord
Xhama te zinj origjinal te fabrikes elektrike para dhe mbrapa me mbrojtje kundër shtrëngimit, përpara me një buton uljeje të shpejtë
Programi elektronik i sigurisë dhe stabilitetit (ESP
Sistem fshirëse/larëse të xhamit të pasmë me
Ngrohja e dritares se pasme
Klima: kontroll automatik i klimës
Klima: filtri i polenit (filtri i pluhurit)
Timoni: Timoni i rregullueshëm për gjatësi dhe lartësi
Dritat e pasme të leximit
Dritat e përparme të leximit
Rregullimi i rrezes së fenerëve nga brenda
Drita: Drita e tretë e frenave
Drita: dritat e mjegullës
Drita: drita e pasme e mjegullës
Ndezja automatike e dritave
Mbështetësja qendrore e pasme e krahut me ndarje dhe mbajtëse filxhani
Filtri i grimcave dhe katalizatori i oksidimit
Tapiceri: pajisje pëlhure/lëkure
Sensori i shiut për fshirëset e xhamit të përparmë
Rrotat: Kompleti i riparimit të gomave (Tire Fit)
Fshirës me ndërprerje të xhamit të pasem
Kambio sekuenciale me 6 shpejtësi me funksion automatik PowerShift
Timoni me energji elektrike
Sediljet: Lartësia e sediljes së shoferit e rregullueshme
Sediljet: Mbështetëse kryq të rregullueshme për sediljet e përparme
Sediljet: Mbështetësi i krahut në qendër të përparme
Sediljet: Mbrapa e sediljes së pasme mund të paloset në dy pjesë
Sediljet: Sedilje sportive të përparme
Prizë 12V
Prizë në bagazh
Kyçje qendrore me telekomandë dhe mbyllje globale
Sistemi i mbrojtjes nga rrotullimi ARM goma verore 235/55/17 java e 13 e 2022 te markes GOOD YEAR me disqe alumini. Dy celsa me 185000 km te certifikuara me liber sherbimi me dogane te paguar makine zvicre ne gjendje te shkelqyer cmimi 11000euro i diskutueshem

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 1 Nëntor 2023
Support Ukraine