Shto te të preferuarat

2010' Ford Kuga

€10,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Ford Kuga në Elbasan, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Ford Kuga fuoristrade motor 2.0. Navigator me ekran te gjere.nafte.Kilometra 208655 te certifikuara me liber servisi . Sistem audio Sony me lidhje Bluetooth për Telefon, 9 bokse, lidhje USB dhe aux. Sedilje lekure. Sediljet përpara më ngrohje dhe me komandim elektrike. 4 xhamat elektrik. Ndezje me buton Ford Power. 2 çelësa. celesi mbahet ne xhep .Cruise controler Timon lekure Xhama të pasmë të errët nga fabrika Gomë rezervë + krik Sensor parkimi mbrapa Disqe 17, goma te reja Pasqyra elektrike .Makina është blere ne belgjike dhe ka pasur vetem nje pronar ne Shqiperi Full optional. Makina eshte panorame .Konsumi ne autostrade 5.6/100 km Konsumi ne rruge urbane 7.0/100 km nderrohet me makine me te vogel +- diferenc

Shiteni Makinën Tuaj