2010' Ford Kuga photo #1
2010' Ford Kuga photo #2
2010' Ford Kuga photo #3
2010' Ford Kuga photo #4
2010' Ford Kuga photo #5
2010' Ford Kuga photo #6
6 foto

2010' Ford Kuga

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,400
Publikuar 27 Prill 2024ID: A3q7r7

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2010' Ford Kuga

🇨🇭Ford Kuga 2.0 Nafte Titanium 4x4 Full Panoramic🇨🇭
🇨🇭Viti - 2010/2011
🇨🇭Kambio - Automatike
🇨🇭Kilometra - 195.250 Te verifikueshme
🇨🇭Gjendja - 10/10
🔺Pershkrimi
🇨🇭Swiss Quality🇨🇭
🇨🇭E sapo ardhur nga Zvicra🇨🇭 ne gjendje te shkelqyer
🇨🇭Motor 2.0 nafte shum ekonomik
🇨🇭Ndezje Start/Stop
🇨🇭Keyless Go
🇨🇭Kambio me opsion Sport , +/-
🇨🇭Timon me 3 opsione ( Standart , Sport , Comfort )
🇨🇭Navigator muktifunksional me prekje
🇨🇭Navi , Tel , Bluetooth , USB , Aux , Radio
🇨🇭Kamera parkimi
🇨🇭Sendile me ngrohje
🇨🇭Sensore parkimi para dhe mbrapa origjinal
🇨🇭Hapje mbyllje dyersh me buton
🇨🇭Kompjuter bordi
🇨🇭Limitator shpejtesie
🇨🇭Pilot automatik
🇨🇭Komanda ne timon
🇨🇭Dual clima dixhitale
🇨🇭Drita ksenon
🇨🇭Fenere me lupa direksione sipas rruges
🇨🇭Pasqyra elektrike me palosje
🇨🇭Chrome packet
🇨🇭ISOFIX
🇨🇭3 Celesa perkates
🇨🇭Disqe , Goma te reja
🇨🇭Xhama te zinj
🇨🇭Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe rregullisht ne Zvicer🇨🇭
🇨🇭E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj
🇨🇭Dogane e paguar gati per targim
🇨🇭Cmimi - 9.400€‼️
🔺Vendodhja - Durres

Support Ukraine