2010' Ford Kuga photo #1
2010' Ford Kuga photo #2
2010' Ford Kuga photo #3
2010' Ford Kuga photo #4
2010' Ford Kuga photo #5
2010' Ford Kuga photo #6
6 foto

2010' Ford Kuga

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,000
Publikuar 24 Prill 2024ID: 0HwwaO

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2010' Ford Kuga

📁Marka: Ford
📁Modeli: Kuga
📁Viti: 2010
📁KM: 245000 (origjinale)
📁Motorri: 2.0 TDCI 4×4
📁L.Djegese: Nafte
📁Transmesioni: Automat
📁Opsionet: Komanda ne Timon
📁Klima / AC Digitale
📁Limitator Shpejtesie
📁 Sendile Lekure
📁Sendile me ngrohje/ Fryrje
📁 Full Panoramik
📁 Sensor Parkimi para, mbrapa
📁 Bagazhi me 2 hapje
📁Keyless Start and Stop (Ndezje pa çels)
📁Dokumenta te bëra, Kolaudim per 2 vjet.
📁Shume e paster si brenda dhe jashte
📁Për më shume informacione kontaktoni
🚘📍Elbasan

Support Ukraine