Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Ford Kuga

€7,800
2009' Ford Kuga photo #1
2009' Ford Kuga photo #2
2009' Ford Kuga photo #3
2009' Ford Kuga photo #4
2009' Ford Kuga photo #5
2009' Ford Kuga photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Ford Kuga
Forca mottorrike 》 2.0
Lloji i kambjos 》 Manual
Karburanti 》Nafte
Viti i prodhimit 》 2009
Cmimi 》7.800

Pershkrimi 》Ford Kuga 2.0 Tdi 4x4 i targuar me letra te prera. Sherbimet e bera dhe ne gjendje te mire. Sensore parkimi, xhama te zinj me letra, ndezje pa celes, komanda ne timon, disqe alumini etj...

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 31 Mars 2023
Support Ukraine