Shto te të preferuarat

2009' Ford Kuga

€14,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Ford Kuga në Shkodër, Shqipëri
I skaduar
Kilometrazhi: 153000 km
Zhvendosje: 1997 cc
Karburanti: Elektrik
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shes Makine Ford Kuga, (Suw) 153 000 Km, 1997 Kubik, Nafte, ne gjendje Perfekte.\\r\\n\\r\\nDetajet e Makinës.\\r\\nGPS, AUTO CD, MP3, PASSQYRA ELEKTRIKE, KOMANDIME TE GPS/RADIOS/CD NGA TIMONI,\\r\\nGJAMA ELEKTRIK,SEDILJE LEKURE, SEDILJE ME NGROJE, AJRI I KONDICIONUAR, AIRBAG PARA DHE AIRBAG PER PASAGJER.\\r\\n\\r\\nDogane e paguar, Letra te Paguara deri ne Nentor 2019

Shiteni Makinën Tuaj