Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Ford Kuga

€8,300
2009' Ford Kuga photo #1
2009' Ford Kuga photo #2
2009' Ford Kuga photo #3
2009' Ford Kuga photo #4
2009' Ford Kuga photo #5
2009' Ford Kuga photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Modeli: Ford Kuga
Viti i prodhimit: 2009
Kamje: manuale
Lenda djegse: nafte 2.0
Km:170'000
Makina esht ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike, xhenerike dhe estetike,goma me disqe 18 inch origjinale te reja ne gjendje perfekte,xhama te zinj origjinal,ndezje me buton,disponon 2 celsa,navigator,sistem telefonie,radio/cd, uab,aux,centralizat (keyless),komanda ne timon,pasqyrat me palosje,klimatronik,tavan panoramik,sensor parkimi origjinal para/mbrapa,paket kromo.
E gatshme per cdo lloj prove.

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 5 Prill 2023
Support Ukraine