Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Ford Ka

€2,800
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Marka: FORD
Modeli: KA
Viti: 2010
KM: 170.302 ( ORGJINALE )
Motorri: 1.0
L.djegse: BENZIN ( ekonomike )
Trasmesjoni: MANUAL
Xhama Elektrik
5 Marshe
AUDIO EXTRA , CD , Mp3 , Radio , Aux
MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA .
Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
CMIMI : 2.800 € ( I DISKUTUESHEM )
LUSHNJE ( VENDODHJA )

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 5 Shkurt 2023
Support Ukraine