Shto te të preferuarat

2004' Ford Galaxy

€3,299
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2004 Ford Galaxy në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shes Ford Galaxy të vitit 2004 me dokumenta per 1 vit Automat, sendilje me ngrohje, pasqyra elektrike Sensor Parkimi para dhe pas Bateri të re Borsh Gjami parë me rezidencë goma të reja me pak fjalë super gjendje pres telefonata serioze jo kureshtar. Cmimi i diskutueshëm.
Mundesi nderrimi me makinë më të vogël Benzin/gaz
ndrrim/ndrrohet/nderrohet/

Shiteni Makinën Tuaj