Shto te të preferuarat

1997' Ford Galaxy

€1,600,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 1997 Ford Galaxy në Korçë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 25000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Ford galaxy me dokumenta te rregullta kolaudimi i mbaron me 20.10.2019 ndersa siguracioni i sa po prere mbaron me 25.6.2020 makina eshte 6+1ne leje qarkullimi makina eshte me servis te bere set freksioni dhe goma te katerta te reja.makina nderrohe dhe me mercedes c klas benzin gas plus vleren nga ana ime.

  • 069Tregoni telefonin
  • Ledi
  • Korçë
  • 13 Gusht 2019
Shiteni Makinën Tuaj