2008' Ford Fusion photo #1
2008' Ford Fusion photo #2
2008' Ford Fusion photo #3
2008' Ford Fusion photo #4
2008' Ford Fusion photo #5
2008' Ford Fusion photo #6
6 foto

2008' Ford Fusion

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,200
Publikuar 2 Korrik 2024ID: FCo47y

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Ford Fusion

Ford Fusion
1.4 Nafte ( TDCI )
Automat
2008
Makina esht ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera(Ferrota/Tambura + xhenerike , Vaj + Filtra , Kit Faze … Etj…)
Makina ndodhte ne gjermani
3200€ makina ne durres Perfshire Dogane dhe transport.
Cmimi:3200€

Support Ukraine