Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2007' Ford Fusion

€2,700
6 foto
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Ford Fusion 1.6 benzine/gas, viti 2007, 230.000 KM, gjendje shume te mire motorrike dhe interiore, vaj & filtra te sapo bera. Konsumi shume ekonomik.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Maj 2022