Shto te të preferuarat

2007' Ford Fusion

€2,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Ford Fusion në Durrës, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Ford Fusion 1.6 Benzine,(Ideal dhe per impjant gazi),Kambio Manual,Viti 2006,Km 180.000 Te certifikuara, Kondicioner,Komanda ne timon,Ganxh terheqje,Goma te Reja, Sherbime te bera,E ardhur nga zvicra me dogan te paguar..Cmimi 2600 Euro..Tel 0697844222

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 1 Tetor 2020