Shto te të preferuarat

2011' Ford Focus C-Max

€7,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2011 Ford Focus C-Max në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet Ford Focus C-Max, viti 2011, kambio automatike, 2.0 TDCI, 5 porta, ngjyrë bojëqielli perlë-shumë e bukur, kompjuter bordi, kasetofon origjinal radio/cd/navigator/telefon me komanda në timon, klima dixhitale, limitator shpejtësie, Start/Stop opsion, hapje te dyerve me prekje, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 119.000 km origjinale, sensorë parkimi para-prapa(fabrike), autoparkim, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17", gomat 90%, xhama të errët origjinalë, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur. Cmimi : 7300 Euro. Cel. : 0673894604

  • 067Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Prill 2021