2015' Ford Fiesta photo #1
2015' Ford Fiesta photo #2
2015' Ford Fiesta photo #3
2015' Ford Fiesta photo #4
2015' Ford Fiesta photo #5
2015' Ford Fiesta photo #6
6 foto

2015' Ford Fiesta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,500
Publikuar 13 Prill 2024ID: VxgNQs

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2015' Ford Fiesta

2015 Ford Fiesta Titanium 1.6 Automatik Benzin Gaz
150,000 kilometra
Sendile Me Ngrohje/Klima Automatike/Sensor dhe Kamer Parkimi/Blutooth Audio/

Support Ukraine