Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Ford Fiesta

€5,100
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet
Cmimi : 5.100€
Ford Fiesta
Viti 2012 Euro 5
Kambio : Manuale
Motorr 1.4 Nafte
156.000 klm
E sapotarguar.Dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2023 dhe kolaudim deri ne 2025.makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,vaj filtra te sapobera.

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 18 Mars 2023
Support Ukraine