Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Ford Fiesta

€4,500
2011' Ford Fiesta photo #1
2011' Ford Fiesta photo #2
2011' Ford Fiesta photo #3
2011' Ford Fiesta photo #4
2011' Ford Fiesta photo #5
2011' Ford Fiesta photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET
Cmimi : 4.500 Euro pak i Diskutueshem
Nderime Nuk Bejme

Tirane / Kamez / Albania
Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel
EcoNetic / Euro 5
Sapo Ardhur nga Belgjika
Me Dogane te Paguar
Viti prodhimit 11/2010
Kambio Manuale ne gjendje perfekte pune
Motorr 1.6 Diesel Eco shum ekonomik ne gjendje perfekte pune
Konsumi / Kombinim 3.8 Liter 100 Km
174.000 Km te certefikuara
Kondiconer / Klima
Navi Cd Dvd Aux Radio Phone etj
Xhamat elektronik + Xhamat e pasem te zi
Pasqyrat elektronike + Registenc
Komando ne Timon
2 Celesa Hapje Mbyllje Qendror
Tapiceri Cope shum te paster
Ngjyre e zeze Metalizato shum e paster pa gervishtje pa kalbezime
Sensor shiu dhe dritash ne xhamin para
Feneret para me regjister ulje ngritje
Frexha te parakolpi
Goma 95% te reja
Makina te gjitha sherbimet e bera gati per targa
Ju Mirepresim
@@ AUTO SHEHU ALBANIA COPMANY *BRX-ALB* @@

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 23 Prill 2023
Support Ukraine